Вступний семінар «ЄС як на долоні: як Угода про Асоціацію може працювати на Вас»

За новими знаннями в новій організації!!!
21-24 вересня в Чернігові представники Агенції відвідали вступний семінар «ЄС як на долоні: як Угода про Асоціацію може працювати на Вас», який проводили дослідницький центр «Інститут європейської політики» (Берлін, Німеччина) та Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів, Україна), за підтримки Федерального Закордонного Офісу Німеччини в рамках проекту «Громадська школа дієвих практик ЄС».
Після підписання та ратифікації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС у 2014 році євроінтеграційний процес в Україні відновився, а співпраця з Європейським Союзом стала першочерговим стратегічним пріоритетом зовнішньої політики України та одним з основних факторів її економічної стабільності. Частиною Угоди, яка визначає сферу торгівельних відносин, є Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі, яку ми розглянули з фокусуванням на розділах 4 (Санітарні та фітосанітарні заходи), 9 (Інтелектуальна власність та географічні зазначення) та 13 (Торгівля і сталий розвиток). Також протягом цих чотирьох днів ми вивчали саму структуру Угоди про Асоціацію, які кроки були зроблені щодо впровадження Угоди, ролі ОГС в цих процесах. Були розглянуті сербський та боснійський приклади, як у цих країн проходить інтеграційний процесс.
Маємо наміри примінити ці знання на розвиток аграрного підприємництва в нашому регіоні, створюючи Центр розвитку с/г бізнесу на базі Агенції та пошуку нових ринків, інвесторів, адже Угода про Асоціацію між Україною та ЄС вступає в силу з 1 січня 2016 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *