26-27 липня 2020 року в місті Краматорськ Донецької області Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» (ГО «АРР Східного Донбасу») в рамках Проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» було проведено дводенний тренінг.

У заході взяли участь представниці різних напрямів бізнесу: сільське господарство, виготовлення металовиробів, надання послуг, швейна справа, торгівля.

Перший модуль «Права жінок та гендерна рівність», сформував розуміння учасниць

тренінгу про сучасні тенденції гендерної рівності,  власні та типові випадки порушення прав і адвокацію змін на місцевому рівні.

В рамках другого модуля «Бізнес-планування – як крок до залучення інвестицій», основну увагу учасників було направлено на  розгляд загальних правил складання бізнес-плану, його структури, аналізу власного бізнесу та управління ресурсами, а також ризиків і сегментації ринку та критерії оцінки власного бізнесу. Учасниці також були  ознайомлені з інвестиційними програмами, які діють у Донецькій області, особливостями заповнення проєктної заявки на грантовий конкурс. Учасниці відпрацювали отримані навички за менторською підтримкою тренерки.

Навчання проходило в форматах інтерактивного тренінгу та практикуму, що дозволило сформувати базові знання та навички, необхідні для практичного застосування.

На тренінг запросили Ольгу Рульову,  консультантку  Проєкту  USAID«Економічна підтримка Східної України» з кредитування. Пані Ольга детально розповіла про кредитування підприємства в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Учасниці були активні, проявляли зацікавленість в ході тренінгу та  бажання працювати.

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується ГО «АРР Східного Донбасу» завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами гранту, наданого ГО «АРР Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID  «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «АРР Східного Донбасу» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *