09 жовтня 2020 року в місті Краматорськ для 15 підприємниць Донецької області були проведені консультації з SMM (Social Media Marketing) просування. Захід здійснювався в рамках Проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій̆ у сфері підприємництва та правосуддя» і був проведений Громадською організацією «Агенцією регіонального розвитку Східного Донбасу» (ГО «АРР Східного Донбасу»).

За час консультації учасниці охопили всі популярні соціальні мережі, що сприяють просуванню бізнесу, побудови іміджу бренду і онлайн продажі. Консультації були дуже живими, ключові моменти  підкріплювалися успішними кейсами і особистими прикладами. Всі учасниці залишились в захваті та отримали необхідні знання для додаткового просування власного бізнесу. Відтепер учасниці можуть створювати SMM – стратегію, що охоплює всі мережі.

Підбиваючи підсумки проведеної консультації підприємниці навчилися з азів просувати власний продукт до детальних налаштувань рекламних кампаній в соціальних мережах і таргетованої реклами. Дізнались як створити позитивну репутацію бренду і товару, і звичайно комунікувати з аудиторією.

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується ГО «АРР Східного Донбасу» завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами гранту, наданого ГО «АРР Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «АРР Східного Донбасу» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *