В нас пройшов ще один тиждень, а це означає що стало на 16 обізнаних самозанятих жінок більше!

В період з 30 листопада по 2 грудня 2020 року Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» (ГО «АРР Східного Донбасу») в м.Сєвєродонецьк було проведено два дводенні тренінги в рамках проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя», який реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Незважаючи ні різні сфери зайнятості та вік учасниць, завдяки налагодженій комунікації і досвіду тренерок проєкту всі жінки змогли знайти спільну мову. Протягом двох днів цього насиченого тренінгу учасниці розбирали нову інформацію, навчалися розбиратися в міжнародних програмах грантової допомоги і писати бізнес-план для розвитку майбутнього бізнесу.

Результатом цих насичених днів стало те, що учасниці змогли проговорити та розвинути свої конкурентоспроможні ідеї, плани на їхнє втілення та обмінятися контактами з іншими учасницями  для подальшої комунікації та взаємопідтримки.

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується ГО «АРР Східного Донбасу» завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами гранту, наданого ГО «АРР Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID  «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «АРР Східного Донбасу» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *