А ми з радістю продовжуємо підвищувати обізнаність наших учасниць!

Першими «післякарантиновими» групами були учасниці з Донецької області. Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» (ГО «АРР Східного Донбасу») було проведено чотири дводенні тренінги в м.Краматорськ та один в м. Сєвєродонецьк. Тренінги відбувались в рамках проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій̆ у сфері підприємництва та правосуддя», який реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Це були продуктивні дні для наших учасниць, котрі залишились в захваті від отриманої інформації. Важливо зазначити, що майже всі учасниці відвідували тренінг вперше і знаходяться на обліку в центрі зайнятості. 

Перший день тренінгу був присвячений питанням про гендерну рівність. Під час заходу жінки ділились досвідом дискримінацій на робочих місцях, які вони зазнавали з боку чоловіків працедавців, в деяких історіях жінок навіть примушували до звільнення. Багато учасниць зазначали, що при спробах працевлаштування стикаються з проявами дискримінації за статтю та за віком.

Під час другого дня тренінгу розглядалось поняття бізнес – планування. Це як покрокова інструкція для наших учасниць, яка визначає всі етапи роботи по запуску власної справи. Бізнес-план – як документ, в якому представлений детальний розрахунок витрат, визначені глобальні та локальні цілі, а також кроки для їх реалізації.

Учасниці щиро дякували за проведений час, а особливо за можливість працювати в офлайн форматі. Результатом тижня є позитивні відгуки та очі учасниць, які світяться від бажання почати власну справу! 

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується ГО «АРР Східного Донбасу» завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами гранту, наданого ГО «АРР Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID  «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «АРР Східного Донбасу» та не обов’язково відображає поглядиUSAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *