Про нас

Громадська організація “Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу” (АРР Східного Донбасу) є правонаступником Комунального закладу “Агенція місцевого економічного розвитку міста Ровеньки” (АМЕР Ровеньки).

КУ “Агенція місцевого економічного розвитку міста Ровеньки” було створена в червні 2013 року за підтримки енергетичної компанії ТОВ “ДТЕК” в формі комунального закладу. За свою діяльність АМЕР м. Ровеньки було реалізовано 43 проекти на загальну суму 1000000 євро. На даний час Агенція, будучи на території неконтрольованої українською владою, не може далі здійснювати свою діяльність. Співробітники Агенції, разом з основним грантодавачем ТОВ “ДТЕК” вирішили створити правонаступну громадську організацію, що знаходиться на території України в м Сєверодонецьк Луганської області під назвою “Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу”, яка зареєстрована 19 липня 2015 в реєстраційній службі Міністерства юстиції в Луганській області .

АРР Східного Донбасу є не політичною і не прибутковою організацією-органом взаємодії між владою, бізнесом і суспільством.

Метою діяльності є сприяння підвищенню якості життя в регіоні шляхом створення можливостей для реалізації соціальних і підприємницьких ініціатив.

На сьогодні Агенція працює за такими основними напрямками діяльності:

  • Підтримка громадських ініціатив: реалізація проектів, спрямованих на вирішення актуальних суспільних питань громади шляхом залучення соціально-активних громадян до їх розробки та впровадження;
  • Розвиток бізнес-середовища: впровадження фінансових інструментів розвитку бізнесу, створення об’єктів інфраструктури підтримки аграрного підприємництва, впровадження фінансових інструментів розвитку бізнесу та інформаційно-освітніх кампаній з метою збільшення робочих місць і самозайнятого населення;
  • Допомога  соціально незахищеним верстам населення: взаємодія з ВПО та  інтеграція іх у приймаючі громади;
  • Сприяння розширенню можливостей та впливу жінок на економічний розвиток регіону: робота с жінками в питаннях гендерної рівності, жіночого лідерства та соціального захисту,  жіночого підприємництва та його організації;
  • Підтримка аграрного підприємництва: сприяння реалізації Стратегії Розвитку Луганської області до 2020 року, що розроблена Луганською Обласною Державною Адміністрацією та Обласною Військово-Цивільною Адміністрацією,, за рахунок реалізації третьої Стратегічної Цілі – створення необхідних передумов до підвищення продуктивності та ефективності сільського господарства.

Бичкова Лариса Миколаївна

Директор АРР Східного Донбасу
Профіль в Facebook

Олексій Слєсарєв

Бухгалтер Агенства
Профиль в Facebook

Про результати діяльності Агентства в 2014 році можна дізнатися, переглянувши  звіти:

Звітність АМЕР за 2013 рік

Звітність АМЕР за 2014 рік

Звітність АРР за 2015 рік

Звітність АРР за 2019 рік

Звітність АРР Східного Донбасу за 2015-2019 роки

Про результати роботи Агенції за період серпень 2019 року – серпень 2021 року можна дізнатися переглянувши інформацію:

“6 РОКІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДОНБАСУ” – ПРЕЗЕНТАЦІЯ – ЗВІТ ДІЯЛЬНОСТІ АГЕНЦІЇ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *