Нарешті дійшла черга знайомства з підприємницями Донецької області! Менторка Лариса Бичкова вирушила особисто на місця здійснення діяльності учасницями проєкту, тож рушаймо знайомитися!

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Кількість учасниць з Донецької області – 25, отже у нашому здобудку ще 25 пропрацьованих дорожніх карт розвитку бізнесу. Продовжуємо розповідати про цікаві кейси, і цього разу  – історії підприємниць з Донецької області .

Радченко Ніна  – власниця садового центру «Олександрівський», що знаходиться у с. Олександрівка Олександрівського району Донецької області, звідки і отримав назву.  Пані Ніна займається вирощуванням та реалізацією декоративних хвойних та листяних рослин, плодово-ягідних саджанців, цибулин квітів, саджанців троянд, розсади різноманітних видів квітів, кімнатних квітів та рослин, надає послуги з ландшафтного дизайну , проєктування автоматичних систем поливу, монтажу та їх обслуговування. Пані Ніна розширила діяльність дилерськими послугами з продажу техніки для садівництва та подальшого його обслуговування.  Для реклами використовує власний сайт садового центру https://gardena-center.com/ та сторінку у Facebook https://www.facebook.com/gcalexsandrovskii/

Результатом зустрічі є опрацьована стратегія розвитку і модернізації підприємства, в яку входить написання заявки для отримання гранту на модернізацію садового центру. Також менторка порекомендувала для залучення нової клієнтської бази через соціальні мережі пройти навчання на курсах з SEO та SMM просування.

Ще одна наша учасниця, Кузьменко Вікторія – підприємниця, яка представляє сімейний бізнес, який  спеціалізується на виробництві металевих конструкцій будь-якої складності. Під виробництво орендують два цехи та приміщення під магазин у центрі міста Лиман . Магазин знаходиться поруч та має назву «КУЗНЕЧНЫЙ ДВОР». Не дивлячись на вдале логістичне розташування та ведення сторінки магазину у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/vikakuzmenkolimanKuzna, пані менторка зауважує, що кількість клієнтів може бути більшою.

Асортимент кузні досить різноманітний – від художньої ковки невеликих виробів до воріт, парканів та огорожі. Також працюють на виготовлення індивідуальних замовлень будь-якої складності, оскільки вироби з металу не лише слугують для прикраси, а й надають певну безпеку та комфорт, що робить їх популярними.

Підсумком зустрічі стала заповнена дорожня карта розвитку бізнесу та отримані рекомендації щодо подальшої діяльності пані Вікторії. Менторкою були надані рекомендації щодо  активного просування власного виробництва через сторінку в соціальних мережах Facebook, Instagram для залучення нових клієнтів, пошуку кваліфікованого персоналу та модернізації обладнання для надання нового виду послуг з виготовлення фасадів меблів.

Незабром чекайте на нові знайомства з підприємницями Донецької області, тож рушаймо далі!

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується ГО «АРР Східного Донбасу» завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами гранту, наданого ГО «АРР Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «АРР Східного Донбасу» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *