Оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів

 ГО «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» в рамках грантового проекту «Модернізація освітнього середовища Сватівського професійного аграрного ліцею», що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує відкритий конкурс на закупівлю товарів.

Дата оголошення про конкурс :22.02.2021 р.

Термін подання конкурсних пропозицій: до 09.03.2021 р.

 Предметом закупівлі є товар, а саме:  

  1. Культиватор суцільного обробітку навісний КСОН-4,2

Технічні характеристики :

Тип – навісний

Ширина захоплення, м – 4,2

Глибина обробітку грунту, см – 6-15

Строк надання товарів: протягом 10 календарних днів від дати підписання Договору поставки.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт) 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

  1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
  3. Конкурсна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
  4. Оригінал Рахунка-фактури 
  5. Зразок договору поставки товару

Істотні критерії (умови) відбору конкурсної пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення
  3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
  4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Конкурсні процедури

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою arr.eastdonbass@gmail.com до 09.03.2020 року.

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.

Вимоги до надсилання цінової пропозиції:

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника і засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані за електронними адресами: arr.eastdonbass@gmail.com;nadiia.borodina@undp.org та grants.ua@undp.org до 09.03.2021 року із зазначенням теми листа “Відкритий конкурс: надання товарів ” «Модернізація освітнього середовища Сватівського професійного аграрного ліцею».

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 10-00  09.03.2021 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців не пізніше 11 березня 2021 року

Додаткові застереження

Учасник цього конкурсу бере до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цього конкурсу, надсилаючи документи для участі у конкурсі за цим оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його цінову пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть вигідніші умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з вигіднішими для нього умовами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *