5-6 грудня пройшов останній в цьому році дводенний тренінг

В місті Сєвєродонецьк, Луганська область, у приміщенні “АРР Східного Донбасу” , 5-6 грудня пройшов останній в цьому році дводенний тренінг із мікропідприємництва для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців з Луганської області за проектом: «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».
У всіх учасників тренінгу є власний бізнес і вони мають бажання отримати грант на розширення своєї справи. Група складалася з учасників з різними інтересами та родом діяльності,але всі знайшли спільну мову. Особливістю даної групи є високий рівень активності учасників та їх бажання навчатися через інтерактивні форми засвоєння інформації. Кожен з них мав можливість отримати корисні знання та нову для себе інформацію з бізнес-планування. Зараз всі учасники тренінгу приступили до написання бізнес-планів для подальшого отримання грантів.
Проект реалізується за допомогою Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (#KFW).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *