👩🏻‍🍳Катерина Луканинець – одна із 9 бенефіціарок проєкту в рамках проєкту «Підтримка жіночого підприємництва в реаліях воєнного стану»


📍Піцерія пані Катерини знаходиться в м. Ужгород і працює вона на доставку, тому усі бажаючі переходьте за посиланням ttps://www.instagram.com/grizzly_eats_uzh/ або скануйте QR-код на фото нижчe.
🍕На даний момент в меню нараховується 30 видів піци та конструктор, за яким Ви самі зібрати піцу під себе, обрати інгредієнти та соуси на свій смак. До піци Ви можете замовити картоплю-фрі, 2 види нагетсів, цибулеві кільця, соуси та напої. 🍟🥤


Завдяки діяльності проєкту було закуплено наступне обладнання:
✅Тістоміс GoodFood SM30T2V
✅Овочерізка FROSTY HLC-300
✅Фритюрниця GoodFood EF6
Тістоміс допоможе змішувати великі пропорції тіста та зберігати структуру тіста незмінною. А овочерізка та фритюр пришвидшить процеси заготовки та приготування і Ви отримаєте свої замовлення за лічені хвилини.


💁🏼‍♀️💁🏼‍♂️На даний момент пані Катерина шукає співробітника/цю, тому усі зацікавлені майте на увазі.
👩🏼‍💻Чекайте пост про наступну учасницю

Публікація видана в рамках реалізації проєкту «Підтримка жіночого підприємництва в реаліях воєнного стану», що реалізується в партнерстві з Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цій публікації, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *