👩🏻‍🏫Нінц Марія – вчителька англійської мови і одна із бенефіціарок проєкту «Підтримка жіночого підприємництва в реаліях воєнного стану» і брала участь у проєктах МТД вперше.

📍Пані Марія займається зі своїми учнями онлайн, через те що багато дітей зараз знаходиться закордоном.Марія має інноваційний підхід до навчання і для своїх студентів розробила – My lovely English planer, як головного друга, помічника і наставника для вивчення англійської мови .

Але час не стоїть на місці і діджиталізація також💪 Пані Марія в бізнес- плані вказала розробку власного додатку😱

Тому в рамках проєкту було розроблено додаток – #YourVocab, який зовсім скоро буде доступний для завантаження на AppStore I GooglePlay. 🤩

Основна ідея додатку, це замінити паперовий словник, на словник який завжди в учня під рукою. Також додати в функціонал не просто слово та його переклад, а й осоціацію учня до слова😍

Але це не все. Ще було придбано планшет XIAOMI PAD 5, для того що була можливість бачити усіх учнів разом на екрані та більш продуктивніше проводити заняття.

Для Команди це також був супер досвід і тепер ми кваліфіковані і в питаннях розробки додатків. Нашому бухгалтеру окрема дяка за це🤗

Пані Марія одна із чотирьох бенефіціарок, яка офіційно зареєструвала свою діяльність. Чим Команда дуже пишається.

👩🏼‍💻А ми вже готуємо публікацію про наступну учасницю.

Публікація видана в рамках реалізації проєкту «Підтримка жіночого підприємництва в реаліях воєнного стану», що реалізується в партнерстві з Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цій публікації, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *