АРР Східного Донбасу щиро вітає всіх батьків і дітей з Міжнародним днем захисту дітей!

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – одне из найбільш «дитячих» свят у світі. АРР Східного Донбасу щиро вітає всіх батьків і дітей з цим сонячним святом!
Традиція святкування Міжнародного дня захисту дітей 1 червня з’явилася у листопаді 1949 року завдяки спеціальній сесії Міжнародної демократичної федерації жінок в Парижі. ООН підтримала ініціативу паризького конгресу, оголосивши захист прав, життя і здоров’я дітей пріоритетним напрямком діяльності. Спеціалізована структура ООН щодо захисту прав та інтересів дітей – ЮНІСЕФ.
Його основна ідея – “людство зобов’язане дати дитині найкраще, що воно може дати.”

“Адже дитинство таке короткотривале” – в Швеції, наприклад, керуються саме цим фактом, тож психологія виховання дітей націлена на безтурботне та щасливе дитинство.

В 17ти цілях сталого розвитку тема прав дитини заохочена досить суттєво:

? 3 Ціль – до 2030 року смертність матерів при народжені дітей має бути зменшена до менш ніж 70 на 100 000 пологів, а смертність немовлят при народженні – до 12 на 1000 випадків;

? 4 Ціль – до 2030 року всі діти планети повинні отримувати повну безкоштовну та якісну початкову і середню освіту;

? 11 Ціль – зробити міста та інші поселення зручними, безпечними, стійкими та екологічно дружніми, особливо для уразливих груп, в яких на першому місті – діти;

? 16 Ціль – країни світу мають суттєво скоротити всі форми жорстокості та смертельних випадків, пов’язаних з жорстоким поводженням. Необхідно викорінити знущання, експлуатацію, торгівлю людьми та всі форми жорстокості та тортур по відношенню до дітей.

?Реформа інтернатних закладів (деінституціалізація), як мета на законодавчому рівні – створення таких умов, за яких потреба в інтернаті, дитячому будинку тощо просто зникне.

А й справді, що може бути кращим, аніж проводити час разом і бачити щасливу дитячу посмішку? В цей день знайдіть час провести його з рідною, близькою дитиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *