?30 червня та 01 липня 2020 року Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» (ГО «АРР Східного Донбасу») в приміщеннях Бахмутської міської ради та Лиманської міської ради були проведені інформаційні зустрічі, присвячені проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя.
?‍?Директор ГО «АРР Східного Донбасу» – Лариса Бичкова, презентувала проєкт: детально розповіла програму проєкту, його складову, концепцію, мету та очікуваний результат.
?В ході зустрічей обговорювались проблемні питання розвитку підприємницької діяльності жінок у сільській місцевості, відсутність можливості отримати певні знання жінкам, недостатності навичок у формуванні та написанні заявок на грантові програми і конкурси, недостатній рівень обізнаності щодо гендерної рівності, зростання кількості насильства по відношенню до жінок, тощо.
?У присутніх жінок, актуальними були наступні питання: хто належить до групи самозайнятих жінок; як проходить відбір до проєкту; які критерії відбору; дати запланованих заходів; які будуть грантові програми і конкурси; ким будуть проводитись тренінги; тощо.
?Мета зустрічі була досягнена – жінки зацікавлені та зареєстровані для участі у проєкті.
?Окрема подяка Задорожньому Олексію Олександровичу, начальнику відділу агропромислового розвитку Лиманської міської ради, за допомогу в організації та проведенні заходу.
Проєкт реалізується «Агенцією регіонального розвитку Східного Донбасу» в рамках Проєкту «Економічна підтримка Східної України»
#АРРСХІДНОГОДОНБАСУ# БАХМУТСЬКАМІСЬКАРАДА#ЛИМАНСЬКАМІСЬКАРАДА#USAID

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *