Бізнес-ідея: екологічні інтер’єрні іграшки

Маючи уяву про шкоду здоров’ю від неякісного споживання (кожен четвертий українець має алергію), матусі все частіше переходять на “натуральні” іграшки, зростає кількість людей, що відмовляються від кондиціонерів, у виробництві все більшої актуалізації набирають вироби з дерева, а деякі країни вже відмовилиль від пластикової посудини, переходячи на альтернативи природнього походження.
В такому градусі й інтер’єрна мода набуває екологічних рис. 
Наразі якість переважає над кількістю – підхоплюючи екологічну хвилю, надихаємо вас на виробництво екологічних, інтер’єрних іграшок:

  • На інтернет-платформі багато іграшок такої тематики – ручної роботи – що підіймає її вартість в декілька разів. Розрахуйте витратну частину – скільки іграшок реально зробити за визначений термін?
  • Приготуйтесь до закупки витратних матеріалів через інтернет, частіше за все еко-матеріали важко знайти в звичайних магазинах. Взагалі, інтернету прийдеться присвятити багато часу – розширенню реклами, створенню продаючих акаунтів у всіх соцмережах, тощо;
  • Орієнтуйтесь на стратегію диференціації – ви пропонуєте унікальний та індивідуальний продукт;
  • Проведіть вивчення цільової аудиторії, беручи за основу діяльність конкурентів. Окремо присвятіть час вивченню потреб батьків та підприємців – що вони хочуть бачити,  що їх застережує;
  • Визначте свій унікальний дизайн. Оскільки великій долі населення притаманні творчі здібності, у вашому оточенні однозначно знайдеться декілька осіб, що люблять шиття та малювання. Створіть команду тих, хто з задороленням буде займатись цією справою разом з вами.

 Не забувайте правила трьох Н – “Немає нічого неможливого”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *