День Поля в Новоайдарі

21 липня в Новоайдарі пройшов урочистий захід присвячений святкуванню Дня Поля. На захід зібралися аграрії з усієї Луганської області, головував Почесний Президент Асоціації сільгосптоваровиробників Луганської області, Губернатор Луганської ОДА Гарбуз Юрій Григорович Виконавчий директор Асоціації сільгосптоваровиробників Луганської області Бичкова Лариса Миколаївна організовувала захід.Не обійшлося і без іноземних гостей, серед яких був Шейх Емад Абу Альруб, президент Українсько-Арабської Ділової Ради. І ще багато почесних гостей.
Захід проходив в два етапи. Перша частина була в Районному Палаці Культури, в ході якої відбувся відкритий діалог між губернатором, аграріями, іноземними інвесторами та експертами в галузі економіки. Під час діалогу обговорювались перспективи і можливості розвитку сільського господарства в регіоні, проблеми та шляхи їх вирішення, була представлена стратегія розвитку аграрного сектора Луганської області.
Закінчилася перша частина урочистим підписанням Меморандуму про співпрацю між Асоціацією сільгосптоваровиробників Луганської області та Українсько-Арабською Діловою Радою.
Далі святкування перейшло на територію СФГ «Айдар-Овоч», де з хлібом-сіллю зустрічав почесних гостей керівник підприємства Павлов Олексій Леонідович. В рамках другої частини заходу, Олексій Леонідович поділився деякими секретами господарювання та обробки землі, представивши гостям парк своєї техніки і його доробок, до яких він прийшов завдяки своєму величезному багаторічному досвіду в сільському господарстві.
Ми щиро вдячні тим, хто допомагав в організації цього чудового свята. Висловлюємо окрему подяку – Губернатору Луганської області Гарбузу Юрію Григоровичу та директору СФГ «Айдар-Овоч» Павлову Олексію Леонідовичу. Поки є такі люди в регіоні, наша область буде розвиватися!

#Асоціація #Новоайдар #АйдарОвоч #Губернатор 
#Ассоциация #Аграрии #Луганщина #Внешниерынки #Безопасность#Кооперация #Новоайдарскийрайон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *