ГРАНТ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) розпочинає проект підтримки самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів.
ЗАПРОШУЮТЬСЯ:
Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18 – 60 (жінки та чоловіки).

А також місцеві мешканці м. Київ, Київської, Львівської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Черкаської, Одеської, Херсонської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Запорізької, Полтавської, Кіровоградської, Сумської, Миколаївської, Рівненської, Чернігівської, Волинської, Закарпатської, Тернопільської та Чернівецької областей віком 18 – 60 (жінки та чоловіки).

У РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО

ЕТАП І. Дводенний тренінг з:
– Професійного орієнтування
– Самозайнятості
– Мікропідприємництва

ЕТАП ІІ. Приватні консультації 
Експерта допомога у формуванні бізнес-плану (групи «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво») або заявки на курси перекваліфікації (група «Професійне орієнтування»).

ЕТАП ІІІ. Коротка презентація бізнес-планів або заявок на навчання

ЕТАП ІV. Надання грантів
Для 60% учасників проекту кожної з груп буде виділено грант для закупівлі обладнання (групи «Самозайнятість» та «Мікропідприємництво») або проходження курсів перекваліфікації (група «Професійне орієнтування»).

Сума грантів складатиме від £350 до £1700 (фунтів-стерлінгів), що виділяться на навчання або закуплення професійного обладнання, меблів, інструментів і т.д.

Дізнатись більше: ⤵
http://www.iom.org.ua/en/node/1691

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *