Історія успіху – сім’я Скрипкіних

Сім’я Скрипкіних – це дім, в якому завжди духмяно пахне та ніколи нічого не зламано. Чому ми пишемо про їх сім’ю? Бо вони вміють на цьому заробляти!
Фаіна та Сергій Скрипкіни – наші бенефіціари проєкту Міжнародної організації з міграції (#МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (#KFW).
Фаіна Скрипкіна займається виробництвом борошняних виробів під брендом “Старобільські слойки”. Впевнені, ви вже бачили цей бренд на полицях магазинів. Її бізнес-діяльність має напрацьований імідж і клієнтуру, проте виникла потреба в оновленні обладнання та автоматизації замісу тіста. В рамках проєкту, Фаіна отримала нові печі та тістомісильну машину.
Сергій Скрипкін займається ремонтами всієї техніки – ремонт комп’ютерів, мобільних телефонів, ноутбуків, платшетов, електро побутової техніки, установка сигналізації і відеоспостереження, «Розумний будинок» і ремонт медичної техніки. Його послуги – найзатребуваніша річ в будь-якому бізнесі☝️. Проте Сергій відчував, що може більше, тож для цього, в рамках проєкту, він отримав осцилограф, пірометр та лоботорний блок живлення. 
Це вже не перший приклад, коли сім’я отримує гранти. А чому б і ні – бенефіціари реалізовують діяльність згідно бізнес-плану, та це в них чудово виходить!
Завжди приємно відвідувати цю сім’ю та бачити, як їх досвід і професіоналізм зростають щомісяця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *