?23 червня 2020 року громадська організація «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» (ГО «АРР Східного Донбасу») в приміщенні Кремінської міської ради проведено інформаційну зустріч, присвячену проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя», який реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
?Відкрила зустріч Макогон Наталя Миколаївна, заступник міського голови з фінансово-економічних питань Кремінської міської ради.
?‍?Директор ГО «АРР Східного Донбасу» Лариса Бичкова презентувала проєкт: розповіла програму проєкту, концепцію, його складову, мету та результат.
?В ході зустрічі обговорили проблемні питання розвитку підприємницької діяльності жінок у сільській місцевості, відсутність можливості отримати певні знання жінкам, недостатності навичок у формуванні та написанні заявок на грантові програми і конкурси, слабкий рівень обізнаності щодо гендерної рівності, зростання кількості насильства по відношенню до жінок тощо.
?Мета зустрічі була досягнена, жінки були зацікавлені та зареєструвалися для участі у проєкті.
?Висловлюємо щиру подяку керівництву Кремінської міської ради, Кремінської районної державної адміністрації за сприяння в проведенні заходу.
?Окрема подяка Макогон Наталі Миколаївні за надану допомогу в організації проведення інформаційної зустрічі.
#АРРСХІДНОГОДОНБАСУ#КРЕМІНСЬКАРДА#КРЕМІНСЬКАМІСЬКАРАДА#USAID

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *