Круглий стіл: «Комфортний інформаційний простір: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації»

Сьогодні представники Агенції відвідали в Сєвєродонецьку круглий стіл на тему: «Комфортний інформаційний простір: як покращити комунікацію між владою, переселенцями, НДО, волонтерами та ЗМІ і забезпечити доступ до важливої інформації». 
Коли людина потрапляє у незнайомий простір, вона не може обійтися без інформації. На Луганщині зареєстровано близько 250 тисяч осіб, змушених покинути свої домівки. Якої інформації вони потребують і якої їм бракує в нашій області? Чи достатнім є доступ до офіційних повідомлень та чи все необхідне знаходять вимушено переміщені особи у луганських медіа? Адже, згідно з висновками Європейської дослідницької асоціації та моніторингом регіональних медіа, що провів Інститут демократії ім. Пилипа Орлика, місцеві та центральні ЗМІ недостатньо інформують про проблеми переселенців: їм присвячено лише 1% матеріалів. Переселенці навзаєм не довіряють місцевим ЗМІ.
На круглому столі намагались взаємодіяти з громадскістю, ЗМІ та органами самоврядування для ефективної роботи донесення корисної інформації безпосередньо до ВПО.
Маємо надію, що сьогоднійшій день дасть поштовх для позитивних змін у вирішенні проблем переселенців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *