Луганський регіональний форум “Зміни в 3D”

Тематична панель “Агробізнес Луганщини: флагман економіки, перспективні моделі розвитку”
Спікери: 
Олексій Вадатурський – Генеральний директор компанії “Нібулон” з темою ” Внутрішні інвестиції, як основа розвитку агробізнесу на Луганщині”, Андрій Стефанович -директор Департаменту науково-освітнього забеспечення та розвитку підприємництва на селі Мінистерства аграрної політики України з темою ” Державні програми розвитку села”, Зіновій Свереда – керівник ассоціації “Український кооперативний альянс” з темою “Розвиток кооперації, філософія життя”, Тетяна Василик – директор “Благодійного фонду “зміцнення громад” з темою ” Дієвий приклад кооперації на базі “Першого національного кооперативу”, Юрій Нестеров – Національний менеджер проектів FAO в Україні з темою “Програми FAO на сході України, та перспективи роботи в регіоні”, Олександр Оверчук – заступник начальника філії Луганького обласного управління “Ощадбанк” малого та середнього бізнесу з темою “АТ “Ощадбанк”, програми кредитування в агробізнесі”, в. о. Директора Дпартаменту агропромислового сектору Луганської ОДА – Любов Безкоровайна з темою “Загальна характеристика агропромислового комплексу Луганщини”.
Модератор – Лариса Бичкова директор “Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу”.
В продовж всієї дискусії було напрацьовано де кілька напрямків взаімодії:
* Олексій Вадатурський висловив зацікавленістьнадасть у наданні спеціалістів підприємства “Нібулон” для консультацій по юридичним, фінансовим та земельним питанням сільхозвиробників Луганщини.
* Юрій Нестеров запропонував більш активніше приймати участь у реалізаціїї програми FAO на Луганщині, сумма якої 
30 млн. грн., та приймати участь у тендерах, які зараз відкриті на придбання кормів, курей і т.і. З тендерною документацією фахівці FAO пообіцяли допомогти.
* Зіновій Свереда і Тетяна Василик запропонували кооперативам, які будуть створені по програмі FAO, приїхати на Хмельничину та перейняти досвід “Першого національного кооператива”
* Олександр Оверчук закликав більш активніше долучитися до програми “Ощадбанку”, яка фінансується WNISEF, по соціальному підприємництву, де відсоток по кредиту від 5% до 10% річних у гривні. Максимальна сума кредиту до 2,5 млн. грн.
По цій програмі “АРР Східного Донбасу” проведе разом з “Ощадбанком” додатковий круглий стіл для фермерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *