На цьому тижні у місті Краматорськ Донецькій області пройдуть два дводенних тренінгу з самозайнятості

Ці тренінги є другим етапом програми із підтримки само зайнятості та мікро підприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення. Ця програма здійснюється в рамках проекту «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» Міжнародної організації з міграції (МОМ). Проект фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW) і має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості ВПО та мешканців регіонів, які постраждали від наслідків конфлікту.
З великої кількості претендентів, які заповнили анкети на участь у програмі були відібрані 60 учасників тренінгу. Ними стали мешканці міст Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Святогірськ, Лиман, Дружківка, Костянтинівка. 
Перший тренінг був проведений у приміщенні «Креативного простору Free UA» 14-15 травня 2018. Програма тренінгу включала ряд тем, які допоможуть само зайнятим особам підготувати бізнес-план та захистити його перед комісією МОМ, в результаті якої буде прийнято рішення щодо можливості виділення гранту на започаткування або розширення власної справи та придбання обладнання вартістю до 650 Євро. Завдяки тренеру Олександру Бабій учасники тренінгу мали можливість ознайомитися з аналізом ринку, основами маркетингу, юридичними аспектами приватного підприємства та інш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *