Перша зустріч по проекту “Створення Центру розвитку бізнесу на базі Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу” у Попаснянському районі

Провели першу зустріч з фермерами у Кремінському районі. Серед присутніх були як фермери, так і люди, які хотіли б розпочати власну справу в аграрній сфері. В ході зустрічі була висвітлена інформація про проект “Створення Центру розвитку бізнесу на базі Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу”, який фінансується ПРООН та Урядом Японії, а також спектр послуг, які будуть надаватися у Центрі. Фермери активно ділилися проблемами, які існують зараз в їхньому районі і заважають розвитку підприємств, серед яких були наступні:
1. Брак та недовіра фондів для кредитування фермерів на довгий термін під невеликий відсоток: зараз фермерам не вигідно брати кредит у банках, маючи малу рентабільність продукціі. 
2. Потреба в навчанні: не маючи належної інформації, фермери можуть нашкодити своєму ж господарству, наприклад, неправильна обробка землі або неналежна утилізація сміття.
3. Брак коштів на закупівлю нової техніки для використання нульової технології обробки землі.
4. Ринки збуту: вихід на ринки збуту через посередників не вигідний, а продаж продукції безпосередньо до споживача не можливий із-за відсутності якісної логістики.
Дуже дякуємо за сприяння у проведенні зустрічі Департамент економічного розвитку, торгівлі, зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Луганської військово-цивільної адміністрації та Кремінську районну державну адміністрацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *