П’ята зустріч по проекту “Створення Центру розвитку бізнесу на базі Агенції регіонального розвиту Східного Донбасу” в Старобільському районі

Завершуючи тиждень, команда Агенції зустрілася з фермерами Старобільського району. На зустрічі були присутні власники як великих, так і малих с/г підприємств.Обговорюючи проект, фермери розповідали про наступні проблеми, які є і в інших районах:
1. Відсутність кредитних ресурсів не тільки в районі, а й в області: маючи малу рентабельніть, вони потребують кредитування під малі відсотки для розвитку і розширення власного бізнесу.
2. Як і всюди, Старобільський район має погану логістику для збуту продукції, це в першу чергу обумовлюється відсутністю якісних доріг, через що перевізники завишають ціну на доставку продукції.
3. Відсутність перероблюючих піприємств: фермери бачать розвиток району в інвестуванні саме в цю сферу бізнесу.
4. Необхідність інвестування в розробку технологій для підвищення врожайності: через несприятливі кліматичні умови (нестача опадів) фермери мають низьку врожайність і тому бачать необхідність вирішення цієї проблеми саме в пошуку нових культур, які підходять до теперішнього клімату.
Фермери підіймали багато інших проблем, як, наприклад, законодавчого характеру, і тому ми допоможемо донести ці питання до компетентних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *