Підведення підсумків: проект “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району”

Працюючи з реформою місцевого самоврядування в Старобільському районі, ми успішно реалізували проект “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району”, де покращили інформованість мешканців 21 сільської ради Старобільського району з питань реформи децентралізації та провели розрахунок самостійного розпорядження бюджетних коштів двох громад з центром у с. Шульгинка та у м. Старобільськ для прийняття висновку чи зможе територіальна громада з центром у с. Шульгинка в майбутньому бути самостійною або фінансово вигідніше буде увійти в розширену громаду Старобільського району. 
Зараз Шульгинська ОТГ знаходиться на стадії об’єднання, а ми вже маємо успіх від реалізації проекту: до нас звернулися голови Чмирівської, Бутівської та Вишневої сільських рад Старобільського району, які прагнуть об’єднатися у територіальну громаду з центром у с. Чмирівка.
На даному етапі громада цих сільських рад вже провела громадські обговорення і працює над створенням робочої групи та підготовки нею проектів рішень, а також за свої кошти замовила у аудиторської фірми розрахунок бюджетної спроможності громади з центром у с. Чмирівка.
Маємо надію на успішне створення Чмирівської ОТГ та зі своєї сторони будемо усіляко надавати допомогу, адже ці села знаходяться поруч з м. Старобільськ і не так легко внести зміни до Перспективного плану, тому що зі своєю наполегливістю та міцною громадою можна подолати усі перепони!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *