Проведення громадських слухань в с. Малохатка Старобільського району

Проект “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району”: результат – допомагаємо створювати Шульгинську об’єднану територіальну громаду!
8 липня команда Агенції разом з головами Шульгинської та Хворостянівської сільських рад відвідали с. Малохатка Старобільського району для проведення громадських слухань з метою донесення інформації до населення о можливих варіантах приєднання громади Малохатської сільської ради: до Шульгинської ОТГ або до Старобільської ОТГ. 
У громади виникало багато питань та побоювань щодо реформи: чи не зачинять школи, яка подальша доля сільських рад та персоналу після об’єднання, де шукати кадри для новостворених соціальних інституцій, чи буде надаватися вторинна медична допомога громадянам Шульгинської ОТГ в Старобільську і т.д.
Лариса Бичкова, як експерт, розповіла про можливості розвитку громади, роблячи наголос на те, що не треба боятися змін, а йти назустріч прийдешнім реформам.
Отже, провівши голосування, більшість громади зголосилася приєднатися до Шульгинської ОТГ.
Нагадаємо, проект “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району” реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

#Фонд_Східна_Європа #АРР #децентрализация

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *