Проведення ознайомчої зустрічі на тему «Інформування громад Старобільського району щодо здійснення реформи місцевого самоврядування в Україні»

17 травня в м. Старобільськ пройшла чергова зустріч з 17 громадами Старобільського району по проекту “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району”, де ми продовжуємо роз’яснювати цілі, завдання та перспективи об’єднання сіл в територіальні громади.
Громаду більш за все цікавили питання стосовно прав та обов’язків старости, як буде проходити реорганізація ОМС, та питання громад, рішення про обєднання котрих не співпадали з Перспективним планом.
Зустріч пройшла продуктивно, будемо надалі сприяти підвищенню обізнаності громади з реформи з децентралізації для досягнення найкращих результатів та чекаємо результати підрахунку бюджету ОТГ з цетром у м. Старобільськ.
Нагадаємо, проект “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району” реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *