Шановні друзі, партнери, шановні працівники сільського господарства, команда АРР Східного Донбасу щиро вітає вас з професійним святом!

Ваша справа – то дух нації, гордість країни та добробут сім’ї. Ваша праця неймовірно важка та не має вихідних днів. В цей день ми щиро бажаємо вам врожайної жниви, адже кожен раз вона особлива і непередбачувана, вдячного прибутку, адже ваша праця безцінна, та злагоди в родині, адже від нього залежить щастя у вашій душі.☺️

“День працівників сільського господарства” – професійне свято всіх працівників сільського господарства, підприємств з переробки та зберігання сільськогосподарської сировини, харчових, заготівельних і обслуговуючих фабрик і організацій агропромислового комплексу України. З огляду на те, що наша держава є великою сільськогосподарської державою і провідним постачальником продовольства в світі, ми хочемо поділитись з вами цікавими фактами:
– Українські агрохолдинги обробляють землю, яка дорівнює площі Ізраїлю
– Україна виробляє в 5 разів більше олії, ніж Іспанія оливкової
– Україна вирощує майже в 7 разів більше зерна, ніж вирощують каву в усьому світі
– Українським медом можна весь рік годувати жителів Фінляндії
– Україна експортувала в 3 рази більше ріпаку, ніж майже всі країни світу разом узяті
– Якщо завантажити все українське зерно в вагони, цей поїзд простягнеться через всю Європу

В України великі перспективи в агробізнесі – здатність впливати на світові ринки продовольства, від неї в значній мірі залежить продовольча безпека багатьох країн. І це – завдяки вашій праці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *