Урочисте святкування чотирьохріччя нашого Агенства

З нагоди чотирьохріччя нашого Агенства було проведено урочисте святкування 28 серпня . В цей день згадували найбільші проєкти, історії успіху їх впроваждення та підводили підсумки. За 10 проєктів, що було виконано Агенством за 4 роки, загальна кількість бенефіціарів складає близько 3 300 осіб? співпраця склалася з 17 партнерами і грантодавцями, а загальна сума проєктів сягає більше 27 мільйонів гривень!
Були присутні на святкуванні і бенефіціари проєктів, і партнери, тож слово надавалося кожному
Окрема подяка нашій чудовій Наглядовій раді – протягом чотирьох років вони підтримують нас в нових досягненнях та сприяють рішенню важливих питань!

На свято до нас завітали Екатерина Безгинская – Член колегії Луганської ОДА, Лішик Ольга – Депутатка Сєвєродонецької Міської Ради та координаторка “UN WOMEN” по Луганській області, Сергей Медведчук (Sergey Medvedchuk) – Директор Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської ОДА, Руслан Марков – Директор Луганського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств Міністерства аграрної політики та продовольства України, Сергей Шелест – Керівник управління Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфрастуктури та енергозбереження Луганської ОДА, Володимир Іщенко – Локальний координатор ПРООН в Луганській області, александр оверчук (Александр Оверчук) – Заступник начальника філії Луганського обласного управління «Ощадбанк» з мікро-, малого та середнього бізнесу, Светлана Редя – Директорка Кремінської районної бібліотеки для дітей, Irina Smaga – Директорка Кремінського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Оксана Верецун – Начальниця управління Білокуракинської РДА, Козаченко Олексій – Голова Шульгінської ОТГ, Войтенко Сергій – Голова Чмирівської ОТГ, Лариса Андреева-Талько – власниця салону краси “НОГТИ”, Виктория Хорунжая – методистка Сєвєродонецького центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Це свято було по-справжньому сповнене сімейним теплом. Щиро вдячні всім нашим гостям, що знайшли час приєднатися до нас. Окрема подяка Natali Petrenko за смачнючий торт! ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *