В часи, коли тема здоров’я стає самою працюючою сферою бізнесу, а здоровий сон, як його гарант, тільки набирає актуалізації, наші бенефіціари вже реалізовують бізнес-ідеї для його забезпечення


Бенефіціар Сінкевич Олена – власник майстерні «Реставрація та ремонт одягу». Маючи досвід роботи з ремонтом та пошиттям одягу, Олена вирішила розширити сферу послуг на чистку подушок та ковдр з пуху та їх реконструкцію, чим успішно зайняла вільну нішу.
Олена все продумала – проаналізувала помилки конкурентів, місце реалізації бізнесу та промоніторила потенційних клієнтів. Результат не змусив себе довго чекати – бізнес-план був підтриманий в рамках #проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (#KFW). 
Місяць потому бенефіціар отримав обладнання та нова послуга вже реалізовується в її майстерні. Наразі і ви можете покращити своє здоров’я та сон, звернувшись до Олени?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *