Візити до господарств

19 вересня виконавчий директор Агенції, Бичкова Лариса Миколаївна, відвідала 3 господарства Станічно-Луганського району. Зважаючи на близькість лінії розмежування, проблем в господарствах набагато більше, в порівнянні з іншими господарствами Луганської області. Дороги в Станицю залишають бажати кращого, так само багато питань по кадрам і логістиці. Але не дивлячись на це, усі прагнуть розвиватися і розвиваються.
Зараз період збирання соняшнику, урожай по насінню від 15 до 22 центнер з гектара, що є не найнижчим показником.
Хотілося б відзначити, в ТОВ «Жовтень-РК-2» є дуже потужна пелетна установка, потрібно допомагати з реалізацією. Як сьогодні зазначив керівник управління АПК, Бабічев Валерій Вікторович – “стає містком між фермером і споживачем”
Дякуємо керівників підприємств, Філіпова Володимира Миколайовича (ТОВ «імені Суворова»), Ганоченко Олексія Михайловича (ТОВ «Жовтень-РК-2») і Кохан Сергія Олександровича (ТОВ СФ «Агроком»), що знайшли час зустрітися і зробити екскурсію.

20го представники Асоціації відвідали три господарства Новопсковського району – ФГ “Надія”, ТОВ “Топаз”, СТОВ “Заайдарівське”. Дуже міцні господарства, проблем практично не виявлено, що не може не радувати. Техніка хороша, склади є, урожай гарний, соціальні аспект присутній. Цитата “Якщо допоможете в ціні по закупівлях і продажах, будемо вдячні”, значить будемо допомагати всіма силами.
Висловлюємо велику подяку Лопатіну Олегу Володимировичу (ТОВ “Топаз”), Пономаренко Геннадійю Миколайовичу (СТОВ “Заайдарівське”) і Березовський Івану Олексійовічу (ФГ “Надія”) за теплий прийом і хороші екскурсії по господарствах.

21 вересня відбувся ряд зустрічей виконавчого директора Бичкової Лариси Миколаївни з керівниками господарств Троїцького району: “Уразово”, “Сапфір”, “Агротранс”, “Злагода” і “Привілля”. На перше місце ставлять продовження мораторію з продажу землі. Говорячи про переробку, чекають рішення по землі, а потім готові вкладати гроші в додану вартість.
Хоча завжди є винятки з правил, Одінчук Дмитро Олексійович СФГ “Привілля”, будує молокозавод і готовий розширяться далі, працюэ з міжнародними програмами. Бере участь у всіх виставках, конференціях. Загалом рівень відчувається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *