Закінчено другий цикл тренінгів для учасників проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщеніх осіб і постраждалого населення в Україні»

Сьогодні в м. Старобільську завершився другий цикл тренінгів для учасників проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщеніх осіб і постраждалого населення в Україні» . Всі бенефіціари успішно впоралися зі своїм домашнім завданням, а саме, описом своїх прямих конкурентів і способів боротьби з ними. Так само в ході проведення тренінгу піднімалися питання реєстрації ПП, оподаткування, найму персоналу і багато інших, не менш важливих питань в бізнесі.

Один з бенефіціарів, Борис Кацавал, на практиці показав як використовує отримане їм обладнання – інфрачервоний тепловізор.

У підведенні підсумків проведених тренінгів хотілося б побажати всім учасникам досягти тих цілей які вони поставили перед собою і не зупинялися на цьому, а постійно розвивалися. Успіхів!

ПРОЕКТ ” Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщеніх осіб і постраждалого населення в Україні ” впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *