Завершився другий цикл тренінгів для грантерів проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщеніх осіб и постраждалого населення в Україні»

Сьогодні завершився другий цикл тренінгів для грантерів проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщеніх осіб и постраждалого населення в Україні». Сьогодні багато часу було приділено таким аспектам бізнесу як реклама і просування своїх товарів через інтернет, пошук партнерів, стимуляція продажів та ін. Але найголовнішим стало те, що деякі учасники знайшли один в одному потенційних партнерів, покупців і постачальників. Наприклад, в однієї нашої учасниці, Богданової Оксани, була необхідність в укладаці тротуарної плитки в своєму господарстві, вона відразу ж звернулася до іншого учасника, Волкова Олександра, який займається виробництвом і укладанням тротуарної плитки. Загалом один учасник вирішив свою проблему, інший обзавівся ще одним клієнтом. Так тримати. І це лише один приклад, а їх виявилося чимало. Бажаємо нашим грантерам успіхів і удачі в їх справі.

Нагадуємо, ПРОЕКТ ” Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщеніх осіб і постраждалого населення в Україні ” впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *