Зустріч по проекту “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району”

Сьогодні відбулася чергова зустріч з сільськими головами Старобільського району по проекту “Покращення інформованості мешканців та розробка аналізу щодо необхідності створення об’єднаної територіальної громади Старобільського району”. Проект реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом. 
Метою зустрічі було створення ініціативної групи для розрахунку бюджетних коштів територіальної громади у складі 17 сільських рад з центром у м. Старобільськ. 
Тепер на даний момент ми можемо розпочинати наступний етап проекту – розрахунку бюджетної спроможності розширеної громади з 17 сільських рад з центром у м. Старобільськ та об’єднаної громади з центром у селі Шульгінка у складі 4 сільських рад.
Протокол до зустрічі додається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *