Зустріч представників ОТГ щодо застосування ґендерного підходу у бюджетному процесі на місцевому рівні

Для представників ОТГ в м. Київ, вул. Володимирська, 55 (ст. м Театральна),  19 червня з 10:00 до 16:30 відбудеться зустріч щодо застосування ґендерного підходу у бюджетному процесі на місцевому рівні.

19 червня Асоціація об’єднаних територіальних громад у партнерстві зі шведським проектом «ҐОБ», програмою «U-LEAD – з Європою» проводить зустріч для представників об’єднаних територіальних громад щодо застосування ґендерного підходу у бюджетному процесі на місцевому рівні.
Під час заходу учасники ознайомляться із сутністю та принципами ґендерно орієнтованого бюджетування, а також отримають практичний досвід застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі відповідно до Методичних рекомендацій затверджених наказом Міністерства фінансів України №1 від 02.01.2019 року.

«Методичні рекомендації щодо застосування ҐОБ головними розпорядниками бюджетних коштів» є керівництвом для всіх установ і організацій у їхній роботі з ґендерного бюджетного аналізу та ґендерного бюджетування в рамках управління державними фінансами в Україні. Методичні рекомендації враховують потреби не тільки населення, на яке спрямовані послуги, а й тих, хто ці послуги надає.

Контактна особа модератор платформи «Місцеві бюджети та фінанси» Базарна Ольга, мобільний телефон 0972105020, електрона пошта finance@hromady.org.

Запрошуємо взяти участь та зареєструватися через електрону форму: https://forms.gle/7HNc8M3rNz4xsLgi8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *