Після довгих переговорів та узгоджень з керівництвом Харківського Тракторного Заводу 16 ліцеїстів за фахом «тракторист-машиніст» 25 лютого відвідали підприємство, чому ми дуже раді!

Захід був організований з метою ознайомлення учнів з процесом виготовлення техніки, а також для інформування учнів з актуальними позиціями техніки вітчизняного виробництва.

Спочатку для учнів Сватівського професійного аграрного ліцею була проведена лекція, а потім фахівці провели екскурсію по заводу, детально ознайомили з тракторами виробництва ХТЗ та особливостями модельного ряду. Звісно ж ліцеїстам дали змогу не тільки подивитися на широкий вибір техніки, а й зазирнути «під капот».

Майбутні трактористи-машиністи залишилися в захваті від проведеного часу та за можливість побачити на власні очі процес виготовлення техніки!

Щиро дякуємо керівництву ТОВ «ХТЗ» за організацію і проведення цікавої пізнавальної екскурсії та можливість «занурити» ліцеїстів у реальні умови функціонування сучасного вітчизняного підприємства!

Публікація видана в рамках реалізації проєкту «Модернізація освітнього середовища Сватівського професійного аграрного ліцею», що реалізується ГО «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» у партнерстві з ДПТНЗ «Сватівський професійний аграрний ліцей», ТОВ “Торговий Дім АТ” Харківський тракторний завод “в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *