13 квітня у Кремінній пройшло урочисте відкриття відремонтованого залу районної бібліотеки для дітей

Ця подія відбулась завдяки реалізації проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні». 
Профінансував його Європейський Союз, а реалізовувався – Міжнародною організацією з міграції (МОМ) при партнерстві Західноукраїнського ресурсного центру, районної громадської організації «Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада», ініціативної групи внутрішньопереміщених осіб, Кремінської райдержадміністрації та районної ради.
Участь в урочистій церемонії відкриття взяли перший заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Єлизавета Пушко – Цибуляк, керівник програм співробітництва Представництва ЄС Беренд де Гроот, секторальний менеджер з кризи Хельга Пендер, координатор програми відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції естер Руїз де Асуа, регіональний координатор проекту у Луганській області Лариса Бичкова, голова райдержадміністрації Наталя Чехута, голова районної ради Володимир Прокопенко та інші.
“Согодні ми з вам зробили черговий крок до відновлення Луганщини. Я глибоко вдячна кожній людині, яка долучилась до відкриття цього оновленого закладу”, – відзначила Єлизавета Пушко – Цибуляк. 
В рамках проекту проведені роботи з заміни даху та покрівлі, капітального ремонту залу, тамбура та кімнати, замінені віконні та дверні блоки, відремонтовано ганок.
Також, для проведення соціальних заходів за кошти проекту придбано необхідне аудіо, відео обладнання, меблі, ігри, книжки на інше.
Після реалізації проекту «Кремінська бібліотека-майданчик порозуміння, що згуртовує” в районній бібліотеці для дітей додатково будуть працювати тренінговий центр, бібліотечний кінотеатр та ігрова дитяча кімната.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *