28-29 травня у приміщенні “АРР Східного Донбасу” пройшов останній тренінг із самозайнятості

28-29 травня у приміщенні “АРР Східного Донбасу” пройшов останній тренінг із самозайнятості, які були заплановані у м.Сєвєродонецьку. Тренінг проводився для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення з Луганської області за проектом «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».

Проект реалізується за допомогою Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW).

До навчання долучилися представники міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Креміна, а також Попаснянського, Новоайдарського та Кремінського районів. У всіх учасників тренінгу були свої ідеї для започаткування власного бізнесу. З метою отримати знання як це втілити на практиці, вони прийняли участь у навчанні. Тренер Юрій Білий розповів як складати бізнес-моделі та розраховувати початкові витрати, ознайомив із характеристикою продуктів/послуг, географією поширення, цільовими групами та маркетинговим планом.

У підсумку усі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу. Наразі вони приступили до написання бізнес-планів для подальшого отримання грантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *