30-31 жовтня пройшов дводенний тренінг за проектом «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні»

В місті Сєвєродонецьк, Луганська область, у приміщенні “АРР Східного Донбасу” , 30-31 жовтня пройшов дводенний тренінг з із мікропідприємництва для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення з Луганської області за проектом: «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».

Група складалася з діючих підприємців, різних за віком та за освітою, які мають досвід ведення підприємницької діяльності, але у кожного учасника він різний. Особливістю даної групи є високий рівень активності учасників та їх бажання навчатися.
На даному етапі тренер допоміг кожному учаснику підвести підсумки власної роботи та визначити для себе найголовніше, отримати зворотній зв’язок від інших учасників, організувати необхідні процеси, такі як обмін контактами, інформацією про плани на майбутнє. Кожен з учасників мав можливість отримати корисні знання та нову для себе інформацію з бізнес-планування.. Зараз учасники приступили до написання бізнес-планів для подальшого отримання грантів.

Проект реалізується за допомогою Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (#KFW).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *