Наш десятий – ювілейний дводенний тренінг був проведений 10 – 11 серпня 2020 року в місті Сєвєродонецьк в рамках Проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя».

Захід було проведено для підприємниць з різними видами діяльності, які швидко знайшли спільну мову. Більшість групи було з м. Попасна. Учасниці були налаштовані на пізнання нової інформації та активно вели діалог з тренерками. Наші учасниці цитуючи Натана Ротшильда сказали, що тренінг пройшов під девізом «Хто володіє інформацією – той володіє світом».

Перший день був присвячений гендерним питанням та правам жінок, завдяки професіоналізму тренерки Ніни Потарської та активності учасниць день пройшов дуже активно, учасниці з задоволенням приймали участь у рольових іграх та ділились своїм досвідом

Другий день тренінгу був присвячений бізнес-плануванню. Тренерка Лариса Бичкова розповіла про бізнес – особливості ведення підприємницької діяльності в сільській місцевості та як правильно спрогнозувати розвиток та ризики для власної справи. Також тренерка докладно розповіла кожній з учасниць, які з актуальних програм інвестиційної підтримки підійдуть для кожного бізнесу.

Підбиваючи підсумки тренінгу підприємниці згенерували нові ідеї, розширили свої знання та отримали відповіді на всі поставленні питання. Тепер чекаємо позитивних результатів від поданих на інвестиційну програму бізнес-планів!

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується ГО «АРР Східного Донбасу» завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами гранту, наданого ГО «АРР Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID  «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «АРР Східного Донбасу» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *