В ході  реалізації проєкту «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя»  АРР Східного Донбасу створила спільноту з активних самозайнятих жінок та підприємниць Луганської та Донецької областей. На даний час вона налічує 240 членкинь, які прагнуть до особистого розвитку, вдосконалення та розширення підприємницької діяльності. В мережі жінки активно спілкуються, діляться інформацією, підтримують одна одну та створюють партнерські відносини.  Агенція надає інформацію щодо актуальних державних та міжнародних програм підтримки для розвитку бізнес-діяльності. Керівниця проєкту Лариса Бичкова продовжує консультувати учасниць щодо написання грантових заявок, бізнес-планів та покращення маркетингу. 

Спільнота активно розвивається та має назву Жіноча асоціація розвитку «Від мрії до дії». Нашою організацією разом з учасницями також було розроблено та затверджено логотип, який ми презентуємо нижче .

Шановні жінки, долучайтеся до нашої спільноти, давайте розвивати Україну разом!  

Проєкт «Скорочення гендерної нерівності серед жінок сільського населення шляхом підвищення компетенцій у сфері підприємництва та правосуддя» реалізується ГО «АРР Східного Донбасу» завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) згідно з умовами гранту, наданого ГО «АРР Східного Донбасу» в рамках Проєкту USAID  «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «АРР Східного Донбасу» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *