👩🏻‍🏫 Плакош Оксана – вчителька інформатики в школі, яка має бажання створити в своїй громаді Навчальний центр, де буде надавати освітні послуги в галузі ІТ технологій та STEM навчання.

Через маленьку кількість гуртків і невелику різноплановість, батьки возять дітей до міст, Ужгород або Мукачево. До найближчого навчального центру де можна додатково опанувати ІТ технології 25-30 км, в залежності від розташування села в ОТГ.Тому виникає потреба в створенні Навчального центру в Громаді.

І в рамках проєкту «Підтримка жіночого підприємництва в реаліях воєнного стану» було підтримано на грантування біщнес-план пані Оксани.

📍навчальний центр розташований у Чертезькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат I-II ступенів за адресою вул. Миру,1, с. Чертеж, Ужгородського району. Також пані Оксана безкоштовно буде проводити заняття для внутрішньо переміщених діток, які зараз проживають у громаді.

Для того щоб облаштувати хаб було закуплено обладнання:

✅ 3D принтер FlyingBear Ghost 5

✅ 20 наборів Arduino Uno Starter Kit на базі UNO R3 + Box + Навчання PDF

Заняття будуть проходити у вечірній час, після занять в школі і зовсім скоро дітки зможуть моделювати та друкувати на 3D принтері свої перші моделі 🚀Пані Оксана одна із чотирьох бенефіціарок, яка офіційно зареєструвала свою діяльність

Публікація видана в рамках реалізації проєкту «Підтримка жіночого підприємництва в реаліях воєнного стану», що реалізується в партнерстві з Громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цій публікації, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми та Європейського Союзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *