Бізнес-леді Донбасу можуть отримати грант і запобігти міграції жінок

Благодійна організація “HERA” оголосила міжнародний конкурс грантів для жінок-підприємниць. Працевлаштувавши на роботу молоду жінку, можна отримати грант до 1200 євро.


Участь у міжнародному конкурсі грантів можуть взяти жінки-підприємниці з чотирьох країн, у числі яких і Україна, повідомляє «Бізнес-Схід».

“Будь-яка жінка-підприємниця з Вірменії, Грузії, Молдови та України має право подати заявку на фінансування для того, щоб купити обладнання або підтримати інші витрати на розвиток капіталу. Вона повинна продемонструвати, як її робота допоможе покращити зайнятість молодих жінок у своєму регіоні”, – повідомляють організатори.

Подати заявку можуть жінки-підприємці, які готові навчати і наймати на роботу молодих жінок, що знаходяться під загрозою небезпечної міграції та експлуатації.

Молоді жінки-підприємці (до 30 років), які переїхали, повернулися і організували власні підприємства.

Молоді жінки-соціальні підприємці або провідні членкині неурядових організацій, що впроваджують нові підходи для підвищення зайнятості жінок або підприємництва, щоб запобігти небезпечній міграції у своїх місцевих громадах.

Організатори нададуть до 30 грантів в середньому по 700 євро (від 200 – до 1200 євро).

Термін подання заявок – 15 червня 2019 року.

Заповнити заявку потрібно англійською мовою і надіслати її за адресою:  hera.grants@gmail.com

Більше про організацію благодійну організацію “HERA” можна почитати за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *