Дванадцята зустріч по проекту “Створення Центру розвитку бізнесу на базі Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу” у Білокуракінському районі

Завершуючи важкий цикл поїздок по всій Луганщині ми відвідали останній – Білокуракинський район. Протягом зустрічі фермери ознайомились з проектом, ми розповіли про тренінги, які відбудуться в грудні в Центрі розвитку бізнесу, про поїзку до Києва на агровиставку та про інтернет-платформу на базі сайту Агенції, яка буде висвітлювати інформацію щодо існуючих програм та конкурсів підтримки агробізнесу та змін в законодавчому полі. Також ми просили розповісти про існуючі проблеми в іх господарствах, серед яких були труднощі зі збутом продукції, з реєстрацією договорів на оренду землі, брак перероблюючих підприємств молочної продукції і т.д. 
Колектив Агенції готовий працювати зі всіма районами області та допомагати орієнтуватися в міжнародних програмах, але НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ не кожен підприємець зацікавлений в здобутті нових знань та розвивати свій бізнес і підіймати на новий ступінь своє підприємство.
Маємо надію на активізацію фермерів, зі свого боку Агенція прикладе максимум зусиль для підтримки ініціативних людей.
#UNDP#Ukraine#GovJapan

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *