Фінансова грамотність – основні позиції

Фінансова грамотність, як невід’ємна складова впевненого майбутнього, особливо необхідна особам, що тільки відкрили бізнес-діяльність. Якщо ви хочете швидше стати успішним і ефективно управляти своїми фінансами, необхідно якомога швидше оволодіти фінансовою грамотністю і навчитися використовувати відповідні фінансові інструменти.

Основи фінансової грамотності:
Грамотний підхід до коштів. Ви повинні змінити своє ставлення до грошей і навчити себе сприймати їх як гнучкий інструмент, яким можна легко і просто управляти.
Облік і ретельне планування своїх фінансових коштів. Тільки за допомогою особистого фінансового плану, який ви можете скласти самостійно або скористатися послугами особистого фінансового консультанта, у вас вийде раціонально управляти всіма своїми доходами і витратами, правильно поставити перед собою цілі, на які необхідно накопичити певну суму грошових коштів. Основи співпраці з фінансовими установами. Сьогодні необхідно вміти налагоджувати взаємини з банками, страховими компаніями, брокерами та іншими учасниками фінансового ринку, використовувати інструменти для ефективного управління фінансами, заощадження та примноження грошей. Ви повинні навчитися грамотно користуватися всіма наданими можливостями та розуміти, що споживчий кредит це прямий шлях до бідності, а накопичення грошей – до фінансової сталості. 
Фінансова грамотність включає в себе і розуміння того, що активний спосіб отримання доходу не буде тривати вічно. Рано чи пізно вам доведеться піти на пенсію і краще зробити так, щоб до цього моменту у вас були джерела пасивного доходу. А краще не чекати пенсії, намагатися вже зараз створити джерела пасивного доходу.
Інвестиції — це найскладніша, пов’язана з певними ризиками основа фінансової грамотності. Тут необхідно докласти зусиль для того, щоб зрозуміти всі нюанси, які можуть вас очікувати в різних сегментах. І чим вище очікується прибутковість від вкладених інвестицій, тим вище ризики втрати ваших грошей. Ідеальний вихід в цьому випадку — послуги особистого фінансового консультанта, який зможе допомогти вам скомпонувати портфель інвестицій і мінімізувати ризики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *