Історія успіху – Аслан

Бенефіціар Літвінов Аслан з 2017 року займається виготовленням проектів землеустрою, технічної документації з встановленням і відновленням меж земельних ділянок, поділу земельних ділянок. 
Унікальність цих видів послуг полягає у тому, що дані роботи можуть виконувати тільки сертифіковані інженери землевпорядники, які зареєстровані у державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників і пройшли відповідне підвищення кваліфікації. Будучи якісним спеціалістом у своїй професії, працюючи самостійно та без потрібної техніки, жити більш-менш стабільно з фінансової точки зору дуже важко.
В рамках #проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (#KFW), Аслану було надано грантову підтримку у вигляді обладнання апаратно-програмного комплексу супутникових радіонавігаційних систем. 
На сьогоднішній день розвиток бізнесу проходить якнайкраще – очікувані результати з’явились вже з перших днів використання нового обладнання! Радіємо за наших бенефіціарів ☺️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *