Історія успіху: гончар як призвання

бенефіціар Денис Ганпацуров проживає у місті Слов’янськ. Денис має вищу освіту за спеціальністю ІТ та спадкову любов до гончарства, яку він отримав від батьків. свою реалізацію бенефіціар вибрав в творчому напрямку – на сьогодні він має власну кампанію “Студія Кераміки”, що спеціалізується на господарських і декоративних керамічних виробах. Особливість його посуду – в унікальності розпису кожного виробу, поєднанні глазурі, індивідуально розроблених малюнках згідно бажань клієнтів. 
До участі в проекті у Дениса була саморобна піч для випалу кераміки, що була примітивна для унікальних за технологією виробів та мала ступінь морального зносу. У рамках #проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні”, який реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (#KFW), була придбана піч для випалу з вертикальною загрузкою, що надала можливість використовувати вибагливі види глазурі та фарби до температурних умов. 
тепер в Дениса розширився асортимент та горизонт до творчості, а його вироби можуть конкурувати з виробниками європейського рівня. ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *