Історія успіху – Єгор

Знайомтесь, це – Єгор Гуженко, що мешкає в містечку Мілове. Єгор має власне СТО, обладнання на яке отримував і в рамках грантових програм, і за власний прибуток в результаті плідної праці 
На першій фотографії ви можете помітити два сертифікати від участі в вищезазначених програмах, які були реалізовані на східному Донбасі від МОМ – Міжнародною організацією з міграції в Україні, в партнерстві з організацією АРР Східного Донбасу. Бенефіціар отримав обладнання в рамках грантів на загальну сумму 173 тисячі гривень.
Чому він отримує гранти від організацій, маючи за плечима ще декілька? 
Перед вами приклад цілеспрямованої людини, яка має мету досягнути певного рівня успіху в своїй бізнес-діяльності і розуміє що для цього потрібно. Єгор не тільки отримав обладнання, а й ефективно його використовує, примножуючи прибуток та робочі місця. Він писав бізнес-плани щоб мати чіткий план дій, а не для отримання безплатного обладнання – саме такі бенефіціари мають подальший успіх як в отриманні грантової підтримки, так і в ефективній діяльності власного бізнесу.
Другий моніторинговий візит в рамках проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні”, який реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW), показав ефективність діяльності і найголовніше – чесність бенефіціара і приклад для майбутніх учасників грантових програм.
Пишаємося нашими бенефіціарами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *