Історія успіху: Сергій

В кожного четвертого українця є чотирилапий друг, якого носять на руках, заціловують та годують делікатесами згідно з породою.
Проте що робити, коли він стає млявим та з’являються ознаки хвороби?
Постає вибір ветеринарної клініки, яких досить не мало в Луганській області. Проте які самі ми шукаємо? Де буде все необхідне для оперативного лікування з усіма послугами.
Чудік Сергій – бенефіціар, що відкрив 3 клініки для тварин в Луганській області. За довгий час роботи, він добре знає всі плюси і мінуси на цьому ринку послуг. Крок за кроком, починав Сергій з маленької клініки і лише власними зусиллями, впевнено і чесно досяг лідерства серед конкурентів
Наразі про його ветеринарні клініки “ЗооЧудо” знають геть всі власники тварин.
Ідея, з якою прийшов Сергій в наш проект – встановити УЗІ обладнання – що стане єдиним серед місцевих ветеринарних клінік, яке допоможе більш ретельно лікувати вусатого.
В рамках проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KFW), бенефіціар створив унікальну свого роду серед конкурентів послугу УЗІ-дослідження! 
“Добрими справами славна людина”, – горовить народна приказка.
Пишаємося нашими бенефіціарами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *