Моніторингові візити вражають

Моніторингові візити до кожного району в рамках #проекту Міжнародної організації з міграції (#МОМ) “Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні” реалізується за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (#KFW),завжди лишають враження. Сьогодні Новопсковський район вразив жвавістю жінок зі сфери медицин. 
Наталія, Лариса і Ольга – будучи не байдужими до людей та їх здоров’я, ці жінки прагнуть надати більш високоякісні послуги, що сприяють швидшому одужанню. Будучи достатньо мотивованими, кожна з них писала бізнес-план на власну сферу – кардіологія, неврологія і дерматоскопія . Наразі вони мають свій розвиток проекту – примноження клієнтів за рахунок розширення послуг, отримання нових знань та реконструкція кабінету для забезпечення максмально комфортних умов. До речі, Наталія вже не перший раз приймає участь в грантових програмах, тож вона вже мала певні очікування і розуміла ступінь відповідальності.
“Коли обіцяєш щось грантодавцям, то як потім це не реалізовувати? ти ж вже пообіцяв. І немає шляху назад – ти вже отримав підтримку, тож маєш зробити більший шаг вперед для примноження ефективності”, – каже Ольга.
Вмотивовані, сильні і незламні – такі бенефіціари надихають!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *