Наші бенефіціари стають героями крутих відеоісторій

“Раніше Олег Русін ніколи не займався нічим подібним. Його історія – приклад того, як людина після тренінгу ООН з нуля побудувала успішний бізнес. На тренінг про підприємництво Олег прийшов без конкретної бізнес-ідеї. А після заходу відшукав вільну нішу у своєму місті: кав’ярень в його рідному Лисичанську в 2016 не було взагалі. Він подався на грант ООН та уряду British Embassy Kyiv, і тепер такий заклад у місті є. Більше мотиваційних історій – на https://delo.ua/business/rates/rating-bigstories/.

Дізнавайся, як українські підприємці розвивають свої бізнеси на Донеччині, Луганщині та Азовському узбережжі Запорізької області та голосуй до 26 грудня за найцікавішу історію.

Автор відео – Андрій Лагутін.

The story of Oleg Rusin is an example of how a person has managed to build up a successful business from scratch after training provided under the UN Recovery and Peacebuilding Programme. Rusin attended a training session without first having a clear business idea. Then he found his niche in his home town: Before 2016 there hadn’t been a single coffee shop in Lysychansk. Oleg applied for a grant from British Embassy Kyiv, and now there is!

Find out how Ukrainian entrepreneurs run their businesses in Donetsk and Luhansk oblasts, and on the Azov Sea coast of Zaporizhzhia Oblast. Vote for your favourite video by 26 December at https://delo.ua/business/rates/rating-bigstories/.

Video director: Andrey Lagutin.”

UNDP Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *